8 618 80471, 8 687 11349 info@vbf.lt

Š.m. gegužės 11-13 dienomis Klaipėdoje vyko jau 12-asis tradicinis tarptautinis „Gintarinės pirštinės 2017“ bokso turnyras, kuriame dalyvavo 12 svorio kategorijų sportininkai – 8 jaunimo ir 4 vyrų grupėje. Turnyre dalyvavo boksininkai iš Latvijos, Estijos, Lenkijos, Rusijos ir Lietuvos. Varžybos vyko dvi dienas Klaipėdos bokso klubo „Čempionas“ bokso salėje. Vilniaus regioną atstovavo du boksininkai jaunimo amžiaus grupėje – Marekas Korolkovas (svorio kategorija virš 91 kg) ir Darius Vaišnarovič (iki 75 kg), treneris Stanislavas Mižigurskis ir teisėjas Antanas Arėška. D.Vaišnarovič laimėjo savo pirmąją savo kovą turnyre ir finale jo laukė Palangos sportininkas Rolandas Rusys. Po atkaklios kovos pergalę iškovojęs vilnietis tapo šio turnyro nugalėtoju. M.Korolkovas finale susitiko su Estijos čempionu Vladislav Hirov. Tai jau antra šių boksininkų dvikova šiais metais, nes jie taip pat susitiko  ir metų pradžioje vykusiame turnyre Tartu, Estijoje. Marekas įveikė Estijos boksininką ir taip pat tapo turnyro nugalėtoju.